Zaloguj się

Kręgielnia DARIO BOWLING jest jedną z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce. Otwarty we wrześniu 2006r. lokal, to połączenie ośmiotorowej kręgielni z eleganckim pubem, restauracją, salą bankietową, taneczną i bilardową. Muzyczna mieszanka największych przebojów w połączeniu z oświetleniem typu „cosmic” nadaje lokalowi niepowtarzalny klimat.
W przypadku oczekiwania na wolny tor do gry w kręgle można skorzystać z trzech stołów bilardowych, stołu do snookera, cymbergaja lub automatów do gry, na których gra jest równie pasjonująca.

„Dario Bowling” dysponuje ośmioma torami przygotowanymi i wyposażonymi przez firmę QUBICA AMF. Tory codziennie czyszczone i pielęgnowane są specjalistycznymi środkami, co powoduje idealną powierzchnię i odpowiedni poślizg kuli podczas rzutu. Wszystko to w połączeniu z wysokiej jakości telewizorami plazmowymi, monitorującymi punktację, zapewnie przyjemną i komfortową grę.

Naszym sukcesem jest rozpoczęcie działania kręgielni od organizacji tegorocznych ogólnopolskich eliminacji do QUBICA AMF WORD CUP CARACAS 2006, gdzie drugiego dnia po otwarciu kręgielni Pan Bogusław Kalinowski pobił swój dotychczasowy redkord, wyrzucając 300 punktów. Jest to maksymalny wynik, jaki można uzyskać w pojedyńczej serii rzutów. Naszą największą chlubą jest jest fakt, że w żadnej kręgielni w Europie nie padła „trzysetka” w tak krótkim czasie od otwarcia lokalu!

Źródło opisu: www.dariobowling.pl
Źródło zdjęć: www.dariobowling.pl
Dodane: 2009-10-14 18:44:52 przez becia119

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna