Zaloguj się

Czytelnia Kawy Radom

Nowo otwarta kawiarnia artystyczna Czytelnia Kawy zaprasza na spędzenie czasu przy muzyce i lekturze. Ma to być miejsce realizacji artystycznych pomysłów.

Kawiarnia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4 to miejsce do realizacji artystycznych pomysłów. Motywem przewodnim funkcjonowania lokalu jest szeroko pojęte działanie w takich dziedzinach, jak muzyka, malarstwo, grafika i inne formy ekspresji. Będą koncerty, wernisaże, panele dyskusyjne, pokazy filmowe, teatry amatorskie, niewykluczone również stand upy czy wieczory poetyckie.

Ciekawy wystrój kawiarni, na parterze wygodne, stylizowane fotele i kanapy, stoliki i krzesła, na antresoli też kilka stolików z krzesłami, wokół poustawiane na półkach i parapetach książki, na ścianach plakaty w stylu pop-art.

Co charakterystyczne będzie tu zmienny wystrój co półtora miesiąca, w zależności od wydarzeń i akcji, jakie będą miały miejsce w kawiarni. Każdy może przynieść swoje książki, czasopisma, filmy czy płyty i wymienić się z innymi.

Obok standardowego kawiarnianego menu, czyli kawy, herbaty i słodkości, ma być możliwość zjedzenia płatków z mlekiem, kisielu czy budyniu. To miejsce, gdzie można przyjść, odpocząć przy dobrej muzyce i uczestniczyć w życiu kulturalnym miasta.

Wstęp jest wolny codziennie od godziny 11 do ostatniego klienta.

Czytelnia Kawy Radom
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4
26-600 Radom

Źródło opisu: http://www.echodnia.eu/
Źródło zdjęć: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/galler
Dodane: 2010-10-11 11:56:21 przez Martika

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna