Zaloguj się

Centrum Zabaw Fantazja – Radom Dla dzieci, Rozrywka

Grzecznarowskiego 2, Radom

Centrum zabaw Fantazja – zabawa u nas to wspaniałe przeżycie dla dzieci, które mogą wyhasać się do woli i zarazem okazja do wspólnego bezstresowego spędzenia czasu z dziećmi oraz znajomymi w miłej atmosferze przy kawie lub herbacie.

U nas można zorganizować imprezy okolicznościowe czyli Super Zabawę dla Twojego dziecka bez gorączki, przygotowań i sprzątania.

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, wtedy ulubioną zabawą było wchodzenie po drabinkach, zjeżdżanie ze ślizgawek, przechodzenie różnymi kanałami, ukrytymi przejściami. Każdy z nas to robił, nie tylko dlatego, że było to ekscytujące i trochę niebezpieczne, ale przede wszystkim dlatego, że rodzice zabraniali. Każdy dzieciak czuł wówczas coś w rodzaju wolności i niezależności.

W Radomiu istnieje Centrum Zabaw ?Fantazja?, gdzie dzieciaki mogą bezpiecznie szaleć po różnego rodzaju drabinkach, schodkach, tunelach i zjeżdżalniach. Wszystkie sprzęty są solidne, wytrzymałe i odporne nawet na dorosłego człowieka. Całość tego kompleksu mieści się w pomieszczeniu zamkniętym i w zimie ogrzewanym, a więc i w śnieg jak i podczas deszczu dzieci mogą buszować w basenie z piłeczkami, czy bić rekord w szybkości zjazdu ze ślizgawek od 1,5 do 7 metrów długości.

Wszystkie sprzęty znajdujące się na sali są nie tylko bezpieczne, ale również estetyczne i kolorowe. Każdy mały człowiek bawiąc się w tych (jak dla dorosłego) skomplikowanych tunelach czuje się jak w kosmosie, również za sprawą efektownych graffiti, które zdobią ściany.

Centrum Zabaw „Fantazja”
ul. Grzecznarowskiego 2
26-600 Radom
tel. 048 381 09 94
www.fantazja.radom.pl

Źródło opisu: www.fantazja.radom.pl
Źródło zdjęć: www.fantazja.radom.pl
Dodane: 2010-02-01 11:19:03 przez Igorek

Lokalizacja

Komentarze (3)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • karolinko
  5 września 2012 at 17:30

  za młodu uwielbiałam to miejsce.

  Pomocna recenzja
 • raidenmaster
  1 maja 2010 at 23:09

  polecam rodzicom! Zabierajcie tu swoje dzieci. Tu jest naprawdę fajnie

  Pomocna recenzja
 • barti978
  29 marca 2010 at 21:32

  fajnie moje dziecko sie tam bawi

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna