Zaloguj się

ANANDAY – szkoła tańca powstała we wrześniu 2003 roku. Znajduje się na ul. Józefa 12 na Kazimierzu, który jest miejscem bardzo ciekawym oraz chętnie odwiedzanym. Na Rynek Główny można dojsć w 10 min.

Ananday to Ziarenko Szczęsća Codziennie. Taniec, ruch, energia – miejsce jednoczące taniec z różnych kultur świata.

Ananday zapewnia odpoczynek i relaks, tym bardziej że jest prowadzona przez sympatycznych ludzi, pełnych dobrej energii, a przy tym najlepszych specjalistów oraz pasjonatów, dbających o ciepłą, przyjazną aurę pełną słońca.

A n a n d a y to przyjazne miejsce, w którym możesz spotkać ciekawych ludzi o różnych pasjach.

OFERTA:

-afro dance
-taniec brzucha
-samba
-taniec ekspresyjny
-świadomość ciała

-flamenco
-tango argentyńskie
-dance alive
-taniec współczesny
-funky jazz

-capoeira
-taniec hinduski
-latino jazz
-mody taneczne
-hip hop
-pilates
-gongi
-masaż ma-uri
-nauka gry na bębnach

Aktualne adresy działalności to:
Bożego Ciała 10
Racławicka 26.

E-mail: ananday@ananday.pl
Telefon: 0 608 346 345
WWW: http://www.ananday.pl

Źródło opisu:
Źródło zdjęć:
Dodane: 2008-03-10 19:38:22 przez Rafa

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Kinga
  19 sierpnia 2013 at 19:16

  Odradzam korzystanie z usług Ananaday, byłam tam na imprezie okolicznościowej z okazji panieńskiego,zostałyśmy oszukane,miało być 40zł/os. poniżej 10 uczestników imprezy, jeszcze dzień wcześniej przy wpłacaniu zaliczki właścicielka potwierdzała, że tak jest, a w efekcie okazało się, że będzie 60zł/os., bo min. 300zł taka impreza kosztuje! Oferta bardzo uboga w porównaniu z tym, co miało być, sam taniec z instruktorką w porządku, ale cała reszta to totalna porażka. Właścicielka nie chciała nawet z nami przez telefon rozmawiać w celu wyjaśnienia sytuacji,tylko kazał albo dopłacić albo się wynosić. Nie spotkałam się jeszcze z taką ignorancją klientów. NIE POLECAM!

  Pomocna recenzja
 • MJ
  2 grudnia 2009 at 22:40

  wszystko się zgadza, tylko nikt nie wspomniał o opisie szkoły o tym, że ich organizacja kompletnie leży… jeżeli szukacie jakiejś porządnej szkoły, to tej nie wybierajcie…! kompletny brak organizacji, zero przęjecia osobami przychodzącymi na zajęcia i zasadniczo obsługa oraz właścicielka zdają się mieć głęboko… renomę szkoły, którą prowadzą. szczegóły mojego doświadczenia są takie: w czasie zajęć ktoś okradł bardzo skutecznie szatnię. zabrał sobie od każdego po prezencie w postaci telefonu oraz/lub portfela. wiadomo – nieszczęścia chodzą po ludziach. ale warto wiedzieć (o czym szkoła ananday nie informuje), że nikt za bardzo nie pilnuje (ani nawet nie patrzy) kto się kreci przy szatni, za rzeczy w szatni nikt nie odpowiada, rzekomy monitoring na ul.racławickiej nie działa, a wszystkie kluczyki do szafek (do których dostęp maja tylko wtajemniczeni, którzy wiedzą skąd owe kluczyki wziąć) są wszystkie takie same, więc bierzesz jeden i wszystkie szafki twoje. ciekawe jest też to, że faktem zbiorowej kradzieży w ogóle nie przejęła się ani pani w recepcji ani właścicielka szkoły, które zgodnie uznały, że one za to odpowiedzialności w żadnej mierze nie ponoszą, a właściwie to nawet nie jest im przykro (a jeżeli jest, to bardzo chytrze to ukrywają). myślę, ze poza oczywistymi brakami w organizacji, brak jakiejkolwiek reakcji na to, że prawie wszystkie uczestniczki kursu zostały okradzione całkowicie dyskwalifikuje ananday. serdecznie odradzam.

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna