Zaloguj się

ANANDAY – szkoła tańca powstała we wrześniu 2003 roku. Znajduje się na ul. Józefa 12 na Kazimierzu, który jest miejscem bardzo ciekawym oraz chętnie odwiedzanym. Na Rynek Główny można dojsć w 10 min.

Ananday to Ziarenko Szczęsća Codziennie. Taniec, ruch, energia – miejsce jednoczące taniec z różnych kultur świata.

Ananday zapewnia odpoczynek i relaks, tym bardziej że jest prowadzona przez sympatycznych ludzi, pełnych dobrej energii, a przy tym najlepszych specjalistów oraz pasjonatów, dbających o ciepłą, przyjazną aurę pełną słońca.

A n a n d a y to przyjazne miejsce, w którym możesz spotkać ciekawych ludzi o różnych pasjach.

OFERTA:

-afro dance
-taniec brzucha
-samba
-taniec ekspresyjny
-świadomość ciała

-flamenco
-tango argentyńskie
-dance alive
-taniec współczesny
-funky jazz

-capoeira
-taniec hinduski
-latino jazz
-mody taneczne
-hip hop
-pilates
-gongi
-masaż ma-uri
-nauka gry na bębnach

Aktualne adresy działalności to:
Bożego Ciała 10
Racławicka 26.

E-mail: ananday@ananday.pl
Telefon: 0 608 346 345
WWW: http://www.ananday.pl

Źródło opisu:
Źródło zdjęć:
Dodane: 2008-03-10 19:38:22 przez Rafa

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Kinga
  19 sierpnia 2013 at 19:16

  Odradzam korzystanie z usług Ananaday, byłam tam na imprezie okolicznościowej z okazji panieńskiego,zostałyśmy oszukane,miało być 40zł/os. poniżej 10 uczestników imprezy, jeszcze dzień wcześniej przy wpłacaniu zaliczki właścicielka potwierdzała, że tak jest, a w efekcie okazało się, że będzie 60zł/os., bo min. 300zł taka impreza kosztuje! Oferta bardzo uboga w porównaniu z tym, co miało być, sam taniec z instruktorką w porządku, ale cała reszta to totalna porażka. Właścicielka nie chciała nawet z nami przez telefon rozmawiać w celu wyjaśnienia sytuacji,tylko kazał albo dopłacić albo się wynosić. Nie spotkałam się jeszcze z taką ignorancją klientów. NIE POLECAM!

  Pomocna recenzja
 • MJ
  2 grudnia 2009 at 22:40

  wszystko się zgadza, tylko nikt nie wspomniał o opisie szkoły o tym, że ich organizacja kompletnie leży… jeżeli szukacie jakiejś porządnej szkoły, to tej nie wybierajcie…! kompletny brak organizacji, zero przęjecia osobami przychodzącymi na zajęcia i zasadniczo obsługa oraz właścicielka zdają się mieć głęboko… renomę szkoły, którą prowadzą. szczegóły mojego doświadczenia są takie: w czasie zajęć ktoś okradł bardzo skutecznie szatnię. zabrał sobie od każdego po prezencie w postaci telefonu oraz/lub portfela. wiadomo – nieszczęścia chodzą po ludziach. ale warto wiedzieć (o czym szkoła ananday nie informuje), że nikt za bardzo nie pilnuje (ani nawet nie patrzy) kto się kreci przy szatni, za rzeczy w szatni nikt nie odpowiada, rzekomy monitoring na ul.racławickiej nie działa, a wszystkie kluczyki do szafek (do których dostęp maja tylko wtajemniczeni, którzy wiedzą skąd owe kluczyki wziąć) są wszystkie takie same, więc bierzesz jeden i wszystkie szafki twoje. ciekawe jest też to, że faktem zbiorowej kradzieży w ogóle nie przejęła się ani pani w recepcji ani właścicielka szkoły, które zgodnie uznały, że one za to odpowiedzialności w żadnej mierze nie ponoszą, a właściwie to nawet nie jest im przykro (a jeżeli jest, to bardzo chytrze to ukrywają). myślę, ze poza oczywistymi brakami w organizacji, brak jakiejkolwiek reakcji na to, że prawie wszystkie uczestniczki kursu zostały okradzione całkowicie dyskwalifikuje ananday. serdecznie odradzam.

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna