Zaloguj się

Centrum Handlowe Polros

Polros to dwa centra handlowe: Stary i Nowy.(Stara i Nowa Hala – na pierwszy rzut oka widać która hala jest która.)

Centrum Handlowe „Polros” to jeden z największych obiektów handlowych w Polsce. Położone jest w południowej części Rzgowa 5 km od Łodzi, tuż przy trasie A1 (Cieszyn – Gdańsk). Powstało w 1995 r. jako największa placówka handlowa tego typu w Polsce

Zapraszamy codziennie od 8 do 14!

W roku 2002 C .H. Polros zwiększyło swoją powierzchnię do 30 000 m2 dzięki wybudowaniu drugiej hali. Tak zwana Nowa Hala o powierzchni 20 000 m2 posiada nowatorskie rozwiązania techniczne i architektoniczne co zapewnia jej najwyższy poziom funkcjonalności i estetyki. Przyciąga klientów zachodnioeuropejskim standardem, jest doskonale oświetlona i klimatyzowana, nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona.

W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu handlowego znajduje się parking posiadający 1500 miejsc, oraz wydzieloną strefę na 300 miejsc strzeżonych

W swojej ofercie C.H. Polros posiada różnorodny asortyment odzieży i obuwia dla pań, panów i dzieci, jak również inne produkty. Znajdują się tu oferty rynku lokalnego, małych i średnich przedsiębiorstw a także znanych i renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Miła i przyjazna obsługa a także zróżnicowany pod względem cenowym asortyment dają możliwość dokonania zakupów wszystkim, bez względu na zasobność portfela.

Oprócz części handlowej w C.H. Polros znajduje się również nowoczesna strefa restauracyjna, dysponująca różnorodną ofertą dań i napojów.

Centrum Handlowe Polros zapewnia:

  • transakcje hurtowe i detaliczne
  • łatwy dojazd
  • punkt usługowy
  • bankomat.

Cała powierzchnia Centrum Handlowego Polros S.A. dostosowana jest dla osób niepełnosprawnych .

Firma Polros S.A. dysponuje w swoim biurowcu nowoczesną salą konferencyjną, mogącą pomieścić do 300 osób. Dla osób korzystających z sali dostępny jest parking z 300 miejscami w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca.

Cena wynajmu sali konferencyjnej ustalana jest indywidualnie, w zależności od liczby uczestników, czasu rezerwacji, potrzebnych mediów oraz innych czynników. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy.

Centrum Handlowe Polros
Adres:
ul. Tuszyńska 69B
95-030 Rzgów k/Łodzi

tel: (0-42) 214-14-00
fax: (0-42) 214-14-00

Godziny otwarcia:
pon. – sob.: 7.00 – 15.00
niedziela: 7.00 – 15.00

http://www.polros.com.pl

Źródło opisu: http://www.polros.com.pl
Źródło zdjęć: http://www.polros.com.pl
Dodane: 2009-05-22 08:56:13 przez Gorroz

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna