Zaloguj się

Browar Lech – Centrum Wycieczkowe – Poznań Atrakcje, Atrakcje turystyczne

Szwajcarska 11, Poznań

Browar Lech – Centrum Wycieczkowe

Centrum Wycieczkowe LECHa przy poznańskim browarze istnieje od 2003 roku. Miłośnicy piwa i wszyscy ciekawscy mają szansę poznać największe tajemnice produkcji złocistego napoju.

Centrum Wycieczkowe LECH to raj dla wszystkich miłośników piwa. Tylko tutaj zobaczysz jak powstają słynne bąbelki i poznasz proces produkcji Twojego ulubionego piwa.

Centrum Wycieczkowe LECH przy poznańskim browarze istnieje od 2003 roku. Miłośnicy piwa i wszyscy ciekawscy mają szansę poznać największe tajemnice produkcji złocistego napoju. Odwiedziło nas już ponad 120 tysięcy gości!

Wizyta w Centrum Wycieczkowym LECH to niesamowita przygoda. Podglądanie procesu produkcji piwa to świetna zabawa! Zwiedzanie browaru jest nietypowym połączeniem klasycznej wycieczki z wizytą w najnowocześniejszym centrum multimedialnym.

Sprawdź jakie atrakcje oferuje Centrum Wycieczkowe. Poczuj smak piwnej wycieczki! Poznański browar czeka!

Warzelnia to pulsujące serce Browaru. Ogromne miedziane kadzie i kotły tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Zobacz to na własne oczy! Fermentownię rozpoznasz po intensywnym zapachu drożdży piwowarskich. Dowiesz się do czego służą olbrzymie puszki ubrane w zielone płaszcze LECH wznoszące się nad browarem. Poznasz tajemnicę młodego piwa i zobaczysz kiedy nabiera ono tej magicznej złotej iskry, którą cenią sobie wszyscy piwosze. Najwięcej emocji przeżyjesz jednak podczas rozlewu piwa. Zobaczysz jak w sekundę można napełnić 17 butelek i 27 puszek! Przekonasz się, że nasz browar to miejsce gdzie nowoczesna technologia łączy się z tradycją

W świecie multimediów stawiamy na dobrą zabawę. W wielkiej machinerze spróbuj swoich sił i… sam uwarz piwo! Zagraj w kapsle lub piwnego konstruktora. Wpisz się do elekronicznej księgi gości. Najlepsze jeszcze przed Tobą! Puszka mailowa to prawdziwy hit. Puszka, a właściwie gigantyczna pucha, każdego zaprasza do swojego wnętrza. Zrób zdjęcie na tle logo piwa LECH i wyślij je do swoich przyjaciół!

Wiadomo, każdy lubi odpocząć w pubie i spotkać się z przyjaciółmi. Pub Centrum Wycieczkowego zaprasza na degustację piwa LECH i chwilę dobrej zabawy po emocjonującej wyprawie. Ochłoń?. Zimny, orzeźwiający LECH czeka na każdego!

Nasz adres
Centrum Wycieczkowe LECH
Ul. Szwajcarska 11
61-285 Poznań

Dni i godziny wycieczek:
Poniedziałek ? Sobota
10.00 ? 20.00

Wycieczki odbywają się o: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 (ostatnie wejście)

Zwiedzanie Browaru to od 1,5 do 2 godzin piwnego szaleństwa.

Wizyta w Centrum Wycieczkowym LECH jest płatna
(bilet normalny 12 zł, bilet ulgowy 6 zł)
i przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami 2 dni przed przyjazdem.
Zadzwoń: 061 66 77 460
lub mail swiatlecha@kp.pl

Browar Lech

61-285 Poznań, Szwajcarska 11

swiatlecha@kp.pl

tel. 061 878 74 60

http://www.zwiedzaniebrowaru.pl

Źródło opisu: http://www.zwiedzaniebrowaru.pl
Źródło zdjęć: http://www.zwiedzaniebrowaru.pl
Dodane: 2009-11-20 13:53:52 przez Gorroz

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Tomek Z.
  1 grudnia 2012 at 13:37

  Bardzo fajne miejsce – godne odwiedzenia. Ciekawą relację z wycieczki do Browaru Lech znajdziecie tutaj: http://www.apetytnaswiat.pl/browar-lech/

  Pomocna recenzja
 • obierece
  2 kwietnia 2012 at 16:46

  super atrakcja. no a najlepsze na końcu – smaczne i świeże piwo w ich pubie. czasem, jak jestem w pobliżu, idę tam tylko na piwko – tak doskonale nie smakuje nigdzie!

  Pomocna recenzja
 • boga
  16 sierpnia 2011 at 10:12

  zwiedzałam browar w sobotę 13.08.2011 i nie jestem z tego wypadu zadowolona, pani ,która nas oprowadzała spieszyła się bardzo, trzeba było biegać aby coś się dowiedzieć na temat browaru, bilet 12 zł. za drogi,no i oferta wypicia piwa na miejscu nie dla wszystkich była dobra,kierowca nie wypije,mimo że nie do końca jest prawda z procentami alkoholu w piwie bezalkoholowym, nie mam apetytu to biorę sobie piwko do domu, za kaucję można zapłacić,zaliczam tę wypad do browaru za NIEUDANY!!!!!!!!!!!

  Pomocna recenzja
 • P
  14 kwietnia 2011 at 18:18

  Trochę się zmieniło od czasu pisania, na dzień dzisiejszy cena wejścia normalna to 12 zł a ulgowy 6. no i godziny się zmieniły

  Pomocna recenzja
 • miszcz
  15 września 2010 at 21:38

  Fajna sprawa! A na koncu dla zwienczenia darmowe piwko. Bardzo ciekawie i milo. Zapraszam

  Pomocna recenzja
 • keVen
  1 lutego 2010 at 19:27

  Ładny pubik. Można przyjść z kolegami i mecz obejrzeć. 🙂

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna