Zaloguj się

Biuro podróży „Natura Tour” Katowice Biura podróży, Turystyka

Mielęckiego 7, Katowice

W tym roku minęło 5 lat jak Natura Tour zaistniała na polskim rynku turystycznym.
Oferta jest bardzo różnorodna, składają się na nią różne formy zorganizowanego wypoczynku, takie jak wczasy, kolonie, obozy, wycieczki, a także organizowanie krótkich imprez prywatnych i firmowych, pobytów weekendowych, balów sylwestrowych, wycieczek po najciekawszych miastach Polski i innych.
Klientami Natura Tour są przede wszystkim osoby prywatne korzystające z propozycji indywidualnie, we dwoje lub z całą rodziną – dla nich została starannie opracowana oferta wczasowa; przygotowane specjalne propozycje dla młodzieży, są to obozy, zloty; dla dzieci organizowane są kolonie w okresie wakacyjnym, zimowiska w okresie ferii i zielone szkoły w trakcie roku szkolnego, gdzie w ramach wypoczynku istnieje możliwość zdobycia nowych umiejętności np. nauki języka obcego, jazdy konnej czy nauki wschodnich sztuk walki.

Dla emerytów, rencistów i osób cierpiących na różne schorzenia przygotowany został program wypoczynku o charakterze sanatoryjnym lub rehabilitacyjnym w połączeniu z zabiegami leczniczymi.
Drugim strategicznym Klientem są Firmy i Zakłady Pracy. Dla nich organizowane są konferencje, szkolenia, zjazdy, sympozja, imprezy firmowe – integracyjne, świąteczne, biznesowe.
Natura Tour wynajmuje sale, pokoje gościnne, obsługę.
Biuro dysponuje największą w Polsce bazą noclegową w ośrodkach wypoczynkowych w całym kraju położonych w miejscowościach uzdrowiskowych, miejscach ciekawych, malowniczych, atrakcyjnych turystycznie – czyli nad morzem, w górach, nad jeziorami. Wiele z tych obiektów zaprasza Gości przez cały rok. Do dyspozycji jest funkcjonujące przy każdym ośrodku zaplecze gastronomiczne, gdzie oferuje się wyżywienie według upodobań, przygotowujemy na życzenie bankiety, przyjęcia, poczęstunki.

E-mail: bskatowice@naturatour.pl
Fax: (032) 257 57 28
Telefon: (032) 257 56 22, 257 57 83
WWW: http://www.naturatour.pl/

Źródło opisu: www.indexpolska.com.pl
Źródło zdjęć: www.indexpolska.com.pl
Dodane: 2008-02-27 17:08:06 przez Rafa

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
  • gabrys-roza@wp.pl
    4 września 2010 at 13:59

    chcialbym wiedziec o planowanych wycieczkach i pobytach sanatoryjnych dla seniorow

    Pomocna recenzja1

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna