Zaloguj się

Biuro podróży „Itaka” Kraków Karmelicka Biura podróży, Turystyka

Karmelicka 58, Kraków

Biuro Podróży ITAKA powstało w 1989 roku. Jest zdecydowanym liderem w sprzedaży wycieczek objazdowych na polskim rynku. Firma oferuje wysokiej jakości wyjazdy wakacyjne z dojazdem autokarowym, autokarowe wycieczki objazdowe, wakacje czarterowe oraz wyjazdy narciarskie.

W lipcu 2001 roku nastąpiło połączenie z Biurem Podróży VING – drugim co do wielkości tour operatorem na polskim rynku wakacji czarterowych i największym tour operatorem na rynku skandynawskim. Obie firmy należały do grupy MyTravel Northern Europe.

W październiku 2003 r. Biuro Podróży ITAKA powróciło w polskie rece. Jego twórcy, Mariusz Jańczuk i Leszek Szagdaj, odkupili Nowa Itaka sp. z o.o. od MyTravel Holdings Northern Europe.

W 2004 roku czytelnicy dziennika Rzeczpospolita uznali ITAKĘ za „najbardziej godne polecenia i najchętniej wybierane przez Klientów polskie biuro podróży”. ITAKA otrzymała również w 2004 roku Certyfikat Jakości za „Profesjonalizm i najwyższą jakość usług turystycznych opartych na bogatej ofercie programowej dostosowanej do potrzeb i życzeń Klientów”, a tygodnik Wprost przyznał Certyfikat Turystyczny za „ofertę gwarantującą spotkania z historią i uroczy klimat greckich wysp”

Itaka sprzedaje swoje produkty w 25 salonach firmowych oraz poprzez sieć kilkuset agentów.

Biuro prowadzi działalność na podstawie zezwolenia Wojewody Opolskiego nr 062.

E-mail: doa@itaka.pl
Fax: 012 632 57 61
Telefon: 012 630 90 92
WWW: www.itaka.pl

Źródło opisu: http://www.gaudeamus.com.pl
Źródło zdjęć: http://www.gaudeamus.com.pl
Dodane: 2008-03-27 11:01:26 przez Rafa

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna