Zaloguj się

BamBam Cafe to wyjątkowa klubokawiarnia dla rodziców w Gdańsku. Mieścimy się w zacisznym miejscu na Starym Mieście, przy ulicy Szerokiej 97, w pobliżu atrakcyjnej zwłaszcza w sezonie letnim Fontanny Czterech Kwartałów.

BamBam Cafe to nie tylko kawiarnia dla mam z dziećmi (i oczywiście również ojców, babć, dziadków?), gdzie dorośli mogą cieszyć się smakiem pysznej kawy i spokojną rozmową, a dzieci ? zamiast nudzić się i marudzić ? do woli szaleć na placu zabaw, ale też miejsce organizacji warsztatów, spotkań i zajęć dodatkowych zarówno dla rodziców, jak i dla maluchów.

Celem BamBam Cafe jest zapewnienie młodym rodzicom możliwości wyjścia z domu i spotkania się z przyjaciółmi bądź innymi mamami bez konieczności zostawiania dziecka lub narażania go na wielogodzinną nudę w miejscu nieprzystosowanym dla dzieci. Klubokawiarnia dla rodziców BamBam Cafe to jeden z niewielu lokali w Trójmieście, w którym równie dobrze mogą spędzać czas zarówno najmłodsi, jak i dorośli goście.

Plac zabaw dla dzieci w BamBam Cafe znajduje się w osobnym pomieszczeniu, co gwarantuje spokój i ciszę dorosłym gościom. Mamy, które chcą patrzeć na bawiące się dzieci, mają jednak taką możliwość. Takie rozwiązanie zapewnia wszystkim klientom odpowiednią ilość przestrzeni do spędzania czasu dokładnie tak, jak mają ochotę ? dorośli mogą w ciszy delektować się kawą, a dzieci swobodnie bawić z innymi maluchami.

W osobnym pomieszczeniu odbywają się również warsztaty dla rodziców i zajęcia dla dzieci, co zapewnia komfort zarówno uczestnikom zajęć, jak i gościom kawiarni.

ZAPRASZAMY!

BamBam Cafe
ul. Szeroka 97
80-851 Gdańsk

http://bambamcafe.pl
https://www.facebook.com/BamBamCafe

kontakt@bambamcafe.pl
tel. 798 720 280 ? Natalia Gurin-Ostrowska
tel. 515 696 842 ? Martyna Sadowska

Godziny otwarcia
pon?sob: 10.00?20.00 niedz: 10.00?19.00

http://bambamcafe.pl/bambam-cafe/

Źródło opisu: http://bambamcafe.pl/bambam-cafe/
Źródło zdjęć: http://bambamcafe.pl
Dodane: 2012-04-25 01:27:08 przez Anonim

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna