Zaloguj się

B.Fit Studio Fitness w Katowicach Joga, Sport

Dąbrówki 10/ róg Opolskiej, Katowice

B.Fit Studio Fitness to nowe miejsce na mapie Katowice gdzie możne zadbać o stan swojego zdrowia i umysłu. Studio oferuje różnorodne formy aktywnego spędzania czasu, pamiętając jednocześnie o harmonii ciała i umysłu.

Dlatego w B-Fit Studio Fitnes można zrelaksować się, wyciszyć wnętrze i zdystansować do otaczającej nas rzeczywistości na zajęciach jogi, pilates i streatchingu lub popracować nad kondycją, sylwetką, wzmocnić mięśnie podczas takich zajęć jak Smukła Talia, Cellulit Atack, Body Forming, Step, TBC.

JOGA – zajmuje się rozwojem człowieka zarówno w sensie fizycznym, psychicznym, jak i duchowym. Pozwala integrować myślenie, emocje i działanie, prowadzi do osiągnięcia równowagi i harmonii, zatem jest doskonałą metodą pracy, nie tylko z ciałem. Buduje piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, działa również kojąco na nerwy, wycisza umysł.

Systematyczne ćwiczenia mają działanie profilaktyczne na większość chorób. Dodają energii i siły działaniom w codziennym życiu. Zajęcia dla wszystkich.

www.b-fit.pl

Źródło opisu: www.b-fit.pl
Źródło zdjęć: www.b-fit.pl
Dodane: 2011-03-10 15:19:27 przez Anonim

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna