Zaloguj się

Agroturystyka Majątek Howieny Agroturystyka, Turystyka

Pomigacze 91, Białystok

Majątek Howieny to perła podlaskiej Agroturystyki kusząca niezwykłą ciszą, od której odbijają się jedynie odgłosy przyrody – śpiew ptaków, szum drzew, rżenie koni i tętent ich kopyt. W tym niepowtarzalnym klimacie podziwiać mogą Państwo uroki dawnej polskiej wsi. Wspaniały wypoczynek zagwarantuje przybyłym rozległa przestrzeń malowniczej polany, a w klimat sprzed kilkuset lat wprowadzą gości obiekty o zabytkowym charakterze. Ukojenie przyniesie widok stawu i spacer po znajdującym się w majątku lesie. Dopełnieniem tego pięknego, swojskiego obrazu są wiekowe sprzęty: kufry, skrzynie, sagany, kołowrotki, kosy i sierpy. Można im się przyjrzeć z bliska i poczuć ukryty w nich czas. Sielskości majątkowi dodają chodzące na wolności oswojone zwierzęta – kucyki, daniele, lamy, osiołki czy też kudłata krówka szkocka.

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne, jak zapewni Państwu, wyróżniającą Podlasie, swojską, przyjazną atmosferę. Tu na własnej skórze odczujecie charakterystyczny dla regionu spokojny, domowy klimat. Starając się zachować harmonię z otaczającą naturą, zadbamy o Państwa wygodę i komfort. Dysponujemy dwiema dużymi salami: „Dworem Modrzewiowym” i „Dworkiem Myśliwskim”. W trzech różnej wielkości biesiadnikach organizujemy imprezy na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości są też: stara kuźnia „Dziadka Piotra”, ponad dwustuletnia „Chatka pod mchem”, wiatrak „Koźlak” , Strażacka wieża widokowa, piwniczka z cegły, stary domek „Państwa Wysockich”, „Wędzarnia z piecem chlebowym” i Domek noclegowy „Dziupla”. W Majątku Howieny znajdują się również dwie stajnie, a przy nich profesjonalna Szkółka Jeździecka, w której jazdy konnej spróbować może każdy.

Majątek Howieny to idealne miejsce do wspólne biesiadowania i zabawy w niepowtarzalnej atmosferze. W naszym gospodarstwie organizujemy wesela, poprawiny, bankiety, konferencje, oraz imprezy okolicznościowe. Zapraszamy przez cały rok. Przybywajcie z rodzinami, przyjaciółmi i współpracownikami, by oddać się wspólnej biesiadzie, z ogniskiem, kuligiem, przepysznym jadłem i wieloma innymi atrakcjami. Majątek Howieny to też agroturystyka przyjazna dzieciom. Przyjmujemy u nas grupy półkolonijne, wychowanków szkół i przedszkoli, oraz rodziców, którzy chcą swym pociechom pokazać kawałek prawdziwej staropolskiej wsi.

Gospodarstwo agroturystyczne „Majątek Howieny” to przytulne kwatery i smaczna kuchnia oferująca regionalne przysmaki. Tu oderwą się Państwo od zgiełku miasta i trosk dnia codziennego, tu można w bliskości natury w pełni wypocząć i spędzić atrakcyjnie czas.

Zapraszamy Serdecznie!!!

www.majatek-howieny.pl

kontakt@majatek-howieny.pl

tel: 600012348

Pomigacze 91, 18-106 Turośń Kościelna

Źródło opisu: pl.wikipedia.org
Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org
Dodane: 2009-02-15 16:15:07 przez Anonim

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
  • marta_p_16
    22 września 2009 at 17:09

    super miejscówa, niedaleko mojej koleżanki

    Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna