Zaloguj się

Abyss Diving w Warszawie Inne, Inne

Bałdan 2, Warszawa

Nurkowanie to nasza specjalność oraz sposób na życie stając się tym samym naszą pasją.

Firma powstała w 1995 roku jako pierwsze polskie centrum nurkowe oferujące szkolenia i kursy nurkowania według nowoczesnych standardów amerykańskich. Została założona przez Grzegorza „BANANA” DOMINIKA (+) pioniera głębokich nurkowań w naszym kraju, który wprowadził nurkowanie techniczne do Polski. W 2002 roku odnalazł wrak legendarnego statku „GOYA” największej tragedii morskiej w historii i jako pierwszy Polak przekroczył podczas nurkowania głębokość 200 metrów na obiegu otwartym. Wynik ten powtórzył trzy lata później na obiegu zamkniętym. W roku 2006 jako pierwszy człowiek na świecie zanurkował na wraku położonym poniżej głębokości 200 metrów (YOLANDA), którego szczątki odkrył w 2003 roku. Ustanowił tym samym rekord świata w tej kategorii. Ponadto w 2004 roku zorganizował pierwszą wyprawę i zszedł do wraku statku „General Von STEUBEN”.

Firma jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce, Bułgarii i Rumunii amerykańskiej korporacji treningowej SDI-TDI (SCUBA DIVING INTERNATIONAL-TECHNICAL DIVING INTERNATIONAL). Szkolenia są prowadzone na wszystkich poziomach nurkowych oraz instruktorskich w nurkowaniu rekreacyjnym SDI oraz zaawansowanym technicznym TDI.

Ponadto firma specjalizuje się w szkoleniach na: rebreatherach o obiegach półzamkniętych oraz zamkniętych , uzyskiwaniu różnych mieszanin oddechowych np. NITROX-TRIMIX , dystrybucją rekreacyjnego sprzętu nurkowego , oraz typu „technical diving”.

Jesteśmy również autoryzowanym reprezentantem handlowym takich firm jak : OMS (modułowe systemy wypornościowe dla nurków technicznych), A.P.VALVES, DELTA P TECHNOLOGY, COCHRAN (komputery nurkowe), DUI (suche skafandry), NITERIDER (latarki nurkowe), MANTA INDUSTRIES INC (sprężyny do płetw, kołowrotki nurkowe).

W siedzibie firmy znajduje się sklep nurkowy, nowoczesne centrum szkoleniowe oraz profesjonalna mieszalnia gazów z serwisem czystości tlenowej.

Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu nurków jak i w handlu sprzętem nurkowym pozwala nam na prężne działanie na naszym rynku
E-mail: info@abyss-diving.pl

ABYSS DIVING
ul. Bełdan 2
02-695 Warszawa
tel./fax.(prefix) (22) 8536222

Źródło opisu: http://www.abyss-diving.pl
Źródło zdjęć: http://www.abyss-diving.pl
Dodane: 2009-10-28 10:24:30 przez becia119

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna