Zaloguj się

SKLEP TK Maxx – Galeria Malta

Galeria Malta to sklepy, restauracje, kino, fitness, kawiarnie, wyprzedaże czyli rozrywka.

Galeria Malta powstała w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Poznania ? na brzegu Jeziora Maltańskiego. W budynku, który dorównuje powierzchnią dwudziestu boiskom piłki nożnej. Galeria Malta mieści 170 salonów najbardziej popularnych polskich i międzynarodowych marek, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, nowoczesne Multikino i klub fitness. Dla gości Galerii Malta powstał gigantyczny wielopoziomowy parking na 1.800 samochodów.

Galeria Malta to również wyjątkowa architektura i wystrój wnętrz, które pozostają w zgodzie z otoczeniem i harmonijnie współgrają z zielonymi terenami poznańskiej Malty. Budynek wpisuje się w otoczenie dzięki swej lekkiej konstrukcji, zastosowanym materiałom i wyjątkowej fasadzie przedstawiającej najbardziej charakterystyczne symbole Malty.

Do galerii prowadzi pierwsza w Poznaniu wisząca kładka przechodząca nad ulicą abpa Antoniego Baraniaka. Mierzący 160 metrów most ułatwi przejście przez ruchliwą ulicę nie tylko pieszym, lecz również rowerzystom i osobom jeżdżącym na rolkach.

Projekt wnętrza Galerii Malta jest również inspirowany jej otoczeniem: w dobrze doświetlonej naturalnym światłem przestrzeni galerii przeważają naturalne, jasne kolory, a materiały użyte do wykończenia budynku stanowią nawiązanie do natury. We wnętrzu galerii dominuje szkło ? jego największa tafla to okno o powierzchni 850 mkw. umieszczone w strefie gastronomicznej, wychodzące na Jezioro Maltańskie.

Atrakcyjnym elementem wystroju Galerii Malta jest wyjątkowa fontanna – w holu głównym.

W otwartym w październiku 2009 największym oddziale sklepu TK Maxx w Polsce asortyment ma zmieniać się z dnia na dzień. Na zakupy zaprasza Galeria Malta.

W sklepie jest z czego wybierać. Na dwóch kondygnacjach o powierzchni 3.700 m kw. znajduje się 40 tys. sztuk rzeczy. Na parterze kręcą się głównie panie. Tu można wybrać coś błyszczącego na wieczór i znaleźć sobie ładny zapach.

Ruchome schody prowadzą na drugą kondygnację – świat mody męskiej, dziecięcej i przeróżnych akcesoriów do domu: są kolorowo zdobione talerze, skrzynki na kobiecą biżuterię, czy posążki.

Sklep TK Maxx znany jest w Europie z obniżonych cen. Produkty znanych marek można tu dostać aż 60 proc. taniej. – 90 proc. tego, co wisi na wieszakach, pochodzi z nowych kolekcji. Jeśli na metce, obok naszej ceny nie znajdą państwo ceny producenta, znaczyć to będzie, że takiej marki nie ma jeszcze w Polsce.

Sklep w Poznaniu jest czwartym w Polsce. Jak dotychczas – największym. Dostawy towaru zdarzają się bowiem codziennie. W sklepie dostępne będą bowiem końcówki serii. Tajemnicą sukcesu marki TK Maxx jest tak zwany „spontaniczny zakup”. Pracuje dla nas kilkadziesiąt tysięcy kupców na całym świecie, którzy odwiedzają producentów. Po okazyjnych cenach wykupują od nich końcówki kolekcji. Dzięki temu cały rok można robić u nas zakupy po promocyjnych cenach.

Pierwszy sklep TK Maxx powstał we wrześniu tego roku w Czeladzi. Po nim kolejno otworzono oddziały w Bielsku Białej i Wrocławiu.

Spółką macierzystą TK Maxx jest TJX Companies INC – sieć posiadająca w USA i Kanadzie ponad 2500 sklepów, a w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech ponad 250.

Galeria Malta
poniedziałek-sobota: godz. 9-21
niedziela: godz. 10-20
1.XI i 11.XI – nieczynne

Lokalizacja
Galeria Malta mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa Antoniego Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania, na trasie przejazdowej z Lotniska Ławica.

Dojazd do Galerii Malta umożliwiają linie autobusowe: 57, 84, 241 (linia nocna) i tramwajowe: 1, 4, 6, 7, 17.

W odległości 7 km od Galerii Malta znajduje się wjazd na autostradę A2 (Berlin ? Warszawa).

CHR GALERIA MALTA
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 8
61-131 Poznań
Tel.: +48 61 658 10 00
Fax.: +48 61 658 10 20
e-mail: skaczmarek@neinver.com
http://www.galeriamalta.pl

Źródło opisu: http://www.galeriamalta.pl
Źródło zdjęć: http://www.tkmaxx.pl
Dodane: 2009-10-30 10:39:27 przez Gorroz

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
  • Arielka
    8 lutego 2016 at 18:14

    Galeria Malta to centrum, które ma do zaoferowania bardzo wiele. To miejsce dla dzieci i dorosłych, gdzie można spędzić niedzielę np. na placu zabaw, zjeść kolację czy biznesowy obiad. Dodatkowo zachęcają do zakupów sklepy z najwyższych półek światowych. Sklep TK maxx cieszy się największą popularnością, zawsze jest tam dużo ludzi.Lubię tam chodzić, bo galeria oferuje wszystko czego potrzebuję.

    Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna