Zaloguj się

Szkoła sztuk walki „Budokai 2” Sport, Sztuki walki

Wiktorska 30/32, Warszawa

Klub proponuje:
Pokazy
Od kilku lat na zaproszenie różnych instytucji (Centra handlowe, Kina, Urzędy Gminy) prowadzi pokazy sztuk walki budzące zainteresowanie wśród znacznej ilości widzów w każdym wieku.

Pokazy obejmują techniki:
AIKIDO charakteryzujące się wysokimi rzutami z każdej pozycji w których siła i rozmiar atakującego nie ma znaczenia.
AIKI KEN: układy walk z wykorzystaniem technik miecza japońskiego.
AIKI JO: układy walk z wykorzystaniem technik krótkiego kija.
IAIDO: prezentacja form wykonywanych ostrym mieczem KATANA, będąca rodzajem medytacji w ruchu.

Trening indywidualny AIKIDO oraz Samoobrony: DEFENSIVE COMBAT:
Bezpośredni przekaz, daje możliwość poznania technik w szybszym tempie i z większą dokładnością. W treningu indywidualnym ćwiczenia dopasowane są do predyspozycji ćwiczącego dzięki czemu stopień sprawności ruchowej nie ma znaczenia a rozwój fizyczny staje się efektywniejszy.
Zajęcia AIKIDO oraz Samoobrony: DEFENSIVE COMBAT dedykowane dla firm, grup zorganizowanych i szkół:
Ćwiczenie poprawiające ogólna sprawność ruchową i koordynacje, pozwalające na usprawnienie ciała zmęczonego wielogodzinnym przebywaniem w pozycji siedzącej, a także ćwiczenia koncentracji i relaksacji.
Zajęcia dla dzieci:
Treningi przeprowadzane w formie zabaw ruchowych, wpływających na prawidłowy rozwój dziecka. Zabawy ruchowe uczą dzieci orientacji w przestrzeni i prawidłowych odruchów w chwilach zagrożenia (np. upadków), wpływają pozytywnie na koncentracje i koordynację. Dzieciom żywiołowym dają możliwość do swobody ruchowej w bezpiecznych warunkach, a dzieciom apatycznym szanse na przełamanie niechęci, lęku przed aktywnością ruchową.
Treningi otwarte AIKIDO oraz Samoobrony: DEFENSIVE COMBAT: :
Poznawanie technik japońskiej sztuki walki, w przyjaznej atmosferze, w duchu wschodniej kultury. Miejsce do wspólnego wysiłku na rzecz indywidualnego rozwoju fizycznego i mentalnego.
AIKI TAISO
to ćwiczenia dla wszystkich którzy preferują łagodne formy ruchu. Ćwiczenia te pozwalają odnowić sprawność ruchową i wpływają pozytywnie na ogólną kondycje psychofizyczną. Poprzez swoją specyfikę pozwalają na odnajdywanie relaksu w ćwiczeniach fizycznych.
AIKI KEN – Zajęcia z mieczem japońskim, techniki wykonywane są w parach oraz pojedynkę przy użyciu drewnianych mieczy (boken). Zawierają ćwiczenia form rozwijających szybkość, koordynacje i orientacje w przestrzeni. Niektóre z nich wykonywane są powoli i w skupieniu przez co pomagają w wyciszeniu się i wpływają korzystnie na wewnętrzny spokój.

Ponadto:
Profesjonalną kadrę instruktorską z uprawnieniami do prowadzenia powyższych zajęć, obozy treningowe, egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, zaliczenia WF.

E-mail: michalaikido@o2.pl
Telefon: 0508 689 718
WWW: http://michal.git.pl

Źródło opisu: pl.wikipedia.org
Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org
Dodane: 2008-02-19 18:55:05 przez Rafa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna