Zaloguj się

SPA Nałęczów – Nałęczów SPA, Zdrowie i Uroda

Małachowskiego 5, Nałęczów

Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A. dysponuje ponad 600 miejscami w obiektach sanatoryjnych i szpitalu uzdrowiskowym, położonych w strefie „A” Uzdrowiska. Większość to pokoje z łazienkami, TV SAT, telefonem.

Termy Pałacowe to elegancki ośrodek oferujący usługi hotelowe, zabiegowe, konferencyjne i gastronomiczne.

Zaletą Term Pałacowych jest fakt, że z zabiegów można skorzystać na miejscu – tutaj znajduje się m.in. basen z przygotowanymi stanowiskami do gimnastyki wodnej, która odbywa się pod okiem instruktora.

Ponadto można korzystać z hydromasaży, biczów szkockich , fango oraz masażu klasycznego. Specjalnością ośrodka są zabiegi Extreme: masaż kamieniami, zabieg Moxae, kąpiel w algach lub minerałach.

Część hotelowa może przyjąć 100 osób w pokojach dwuosobowych. Pokoje urządzone są wygodnie i nowocześnie. Restauracja Termy Pałacowe zaprasza na śniadania, obiady i kolacje.

?Willa Uciecha? to otoczony parkiem, stylowy uroczy pensjonat, w którym czas cofnął się do dwudziestolecia międzywojennego. Wybudowana sto lat temu nałęczowska willa, w której w latach pięćdziesiątych wypoczywał Bolesław Bierut, została całkowicie odnowiona. Patrząc na to miejsce, trudno oprzeć się wrażeniu, że za chwilę z parku wyjdzie modna dama z parasolką.

W pensjonacie panuje rodzinna atmosfera. Niepowtarzalna kuchnia, wspólne posiłki, oraz niezwykła kameralność wnętrz sprawiają, że łatwo się tu zadomowić.

Pawilon Angielski – nowy, elegancki obiekt położony na terenie Parku Zdrojowego, tuż obok Pałacu Małachowskich. Kameralny Pawilon przygotowany jest na przyjęcie 60 osób w komfortowych pokojach. Na miejscu znajduje się kompleks zabiegowy: masaże wodne i suche, kąpiele, elektrostymulacja. Goście mogą skorzystać z siłowni, jacuzzi, sauny, kabiny do hydromasażu. Na zabiegi kosmetyczne zaprasza salon kosmetyczny Thal?ion.

W Pawilonie dostępna jest czytelnia jako miejsce wypoczynku lub miejsce na spotkanie małej grupy. Na smaczne posiłki zaprasza Restauracja Pavillon, która poleca

W Kardiologicznym Szpitalu Uzdrowiskowym już kilka dni po operacji serca lub zawale pacjent może rozpocząć intensywną rehabilitację. Tu pacjent ma zapewniony spokój i komfort. Całodobowa opieka medyczna, 8-łóżkowy Oddział Intensywnej Opieki Kardiologicznej gwarantują bezpieczeństwo stosowanej terapii.

Więcej na www.spanaleczow.pl

www.zlun.pl

Cennik:
szczegółowy cennik znajduje się na stronie:
www.spanaleczow.pl

Źródło opisu: http://www.kazimierzdolny.pl
Źródło zdjęć: http://www.kazimierzdolny.pl
Dodane: 2010-02-25 20:42:25 przez Kacper

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna