Zaloguj się

Restauracja „Sphinx” Warszawa KEN Jedzenie, Restauracje

Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa

Szukasz niepowtarzalnego klimatu, przygody z dobrą kuchnią, powiewu orientu a może relaksu? Na pewno znajdziesz to w każdej z restauracji. Restauracje Sphinx to synonim dobrego i zdrowego jedzenia, dużych porcji, niskich cen, charakterystycznego wystroju, profesjonalnej obsługi oraz miłej, nie zobowiązującej atmosfery, do której każdy chce powracać.
Oprócz tych cech wspólnych, którymi sieć się szczyci, każda z restauracji oferuje spotkanie z czymś wyróżniającym – temu służy poszerzające naszą ofertę menu regionalne, które jest wynikiem pomysłowości naszych szefów kuchni.
SPHINX to gwarancja pysznych i przede wszystkim zdrowych, w odróżnieniu od popularnych fast-food'ów, potraw. To pewność potraw przygotowywanych na miejscu, indywidualnie dla każdego klienta z wykorzystaniem świeżych składników, bez konserwantów, z dodatkiem unikalnych ziół nadających im wyjątkowy smak. Jedyne w swoim rodzaju przyprawy, tak jak lubczyk sprawiają, że kto raz jadł w SPHINXie – wcześniej czy później do niego powróci… Przysmaki serwowane przez szefów kuchni zadowolą podniebienia najwybredniejszych smakoszy – to można zagwarantować.
Sphinx to zmyślnie urządzone wnętrze przystrojone w egipskie papirusy, ryciny piramid i sfinksa. Do tego miły bar i tylko i wyłącznie męska obsługa 🙂 Odwiedź jedną z restauracji i przeżyj niepowtarzalną przygodę kulinarną!

tel. (022) 781 1042

Źródło opisu: http://www.ryzowe.pl/
Źródło zdjęć: http://www.ryzowe.pl/
Dodane: 2008-03-30 17:10:51 przez Rafa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna