Zaloguj się

Restauracja „REZYDENT” Wrocław Jedzenie, Restauracje

Różyckiego 7, Wrocław

Restauracja Rezydent, zlokalizowana w podziemiach Hotelu Rezydent, zachwyca przepięknym wnętrzem. Stylowy wystój, oświetlenie i umeblowanie zostały starannie dobrane w trosce o to, aby Goście czuli się tu jak najlepiej, a spędzone chwile pozostały na stałe w pamięci.

W Sali Głównej Restauracji z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie. Do wyboru są zarówno rodzinne stoły jak i małe urocze stoliczki wraz z krzesłami lub sofami oraz bar. Dla osób palących restauracja posiada specjalną, przytulną Małą Salkę, w której dodatkowo znajduje się galeria fotografii. Niespotykanym uzupełnieniem jest Ogród wraz z dwoma, przepełnionymi zielenią, Tarasami Zimowymi.

Gościom restauracja oferuje wyśmienitą kuchnię i wyszkoloną, profesjonalną obsługę. Specjalnością są polędwiczki wieprzowe w sosie truflowym oraz ślimaki.
W menu znajduje się także szereg innych potraw, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta.

W salach Restauracji i na Tarasach Zimowych organizowane są również wszelkiego rodzaju niezapomniane, imprezy okolicznościowe takie jak bankiety, przyjęcia weselne, chrzciny, komunie itp. Personel służy, swoją pomocą i doświadczeniem w doborze menu oraz dowolnie zaaranżuje wnętrza.

Restauracja została wyróżniona w rankingu Newsweeka 2005 w kategorii: najlepszy serwis.

(0-71) 348 42 48

Źródło opisu:
Źródło zdjęć:
Dodane: 2008-04-01 19:18:48 przez Rafa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna