Zaloguj się

Adrenalina-Park -nowe atrakcje: adrenolot, broń pneumatyczna, kula na wodzie…

Pewnie większość zachodzi w głowę czym jest adrenolot??? Tak jak broń pneumatyczną
i kulę na wodzie wszyscy kojarzą, tak adrenolot już niekoniecznie…

3 metry wysokości, 3 obręcze i ty siedzący na fotelu pośrodku. Niby nic w tym nadzwyczajnego…do czasu. Teraz wszystkie zabezpieczenia zostają odblokowane i zabawa zaczyna się na dobre. Poczujesz na własnej skórze czym jest przyciąganie ziemskie, gdy nagle będziesz siedział do góry nogami. Świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Po rozbudowie park ma 6 tras, 47 przeszkód, 1350 m tras w powietrzu w tym 3 długie tyrolki 150 m i dwie 320 m długości – w Sokolnikach koło Kąt Wrocławskich.

Jeśli szukasz nowych wyzwań, chcesz sprawdzić swoje możliwości, poczuć smak adrenaliny lub po prostu odpocząć to dobrze trafiłeś. To miejsce jest dla Ciebie.
Jedno miejsce ? mnóstwo emocjonujących atrakcji: parki linowe, zorbing, quady, paintball
i wiele innych!

Podczas gdy dorośli korzystają z podnoszących adrenalinę rozrywek,
ich pociechy próbują swych sił w ?Krainie Dzieci?, pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Adrenalina Park to 12,5 ha malowniczego, różnorodnego terenu w dolinie rzeki Strzegomki.
Znajdziesz tutaj dwa parki linowe, tyrolki 150m i 320m, quady, zorbing, paintball, boiska do siatkówki i piłki nożnej, badminton, strzelnice, mini rafting, staw z pomostem, bar…

Jeśli masz lat, bardziej kilka niż kilkadziesiąt, spodoba Ci się „Kraina Dzieci” z wielką piaskownicą, placem zabaw oraz specjalnie dla młodszych zaprojektowanym linowym torem przeszkód.

Adrenalina Park to 12 ha przygody w dolinie rzeki Strzegomki, pół godz. drogi od Wrocławia. W jednym miejscu mnóstwo emocjonujących atrakcji, tych znanych i mniej znanych.

? parki linowe,
? quady,
? paintball,
? rowery,
? kraina dzieci,
? boiska do siatkówki , piłki nożnej i badmintona,
? strzelnice łucznicze i paintballowe,
? infrastruktura piknikowa, catering.
? tyrolki (najdłuższe w Polsce),
? zorbing,
? mini-rafting,
? boxes-climbing,

Zacznijmy od najmłodszych. To Ci z Was, którzy mają nie więcej niż 120 cm wzrostu.

Dla Was jest wieeeelka piaskownica z zabawkami, ślizgawki, huśtawki, różne przeszkody. Dla trochę odważniejszych 2 bezpłatne minityrolki. Dla tych co lubią malować, duże tablice gdzie możecie namalować co tylko chcecie. A jeżeli skończyłeś już 4 lata to koniecznie spróbuj jazdy quadem po super torze.A, jeszcze jedno. Turlanie w zorbie ( ta duża kula), to naprawdę super zabawa.Jeśli jednak znudzi się się turlanie po trawie, zawsze możesz spróbować po wodzie, w wielkiej dmuchanej kuli. Na koniec strzel w sam środek tarczy z łuku i spróbuj ( trochę z pomocą rodziców) ustrzelić z „farby” garnek albo jak chcesz oponę. Zresztą sam wybierzesz sobie cel. A może wolisz strzelanie do znikających kaczek z broni pneumatycznej- wybór pozostawiamy wam. Możesz jeszcze trochę poskakać jak astronauta na księżycu. Jeżeli chcesz poszukaj eurobangee.Dla tych większych, tych ze wzrostem od 120 do 150 cm.Możecie oczywiście robić to wszystko co najmłodsi, ale tylko dla Was jest park linowy, tyrolka 100m, adrenolot. O jeździe quadami nie musimy wspominać. Tylko Twój wiek będzie decydował o tym jak „dużą maszyną” pojedziesz. Jeżeli masz powyżej 150 cm wzrostu to możesz polatać. Tyrolki i parki linowe ( te dla dorosłych) tylko czekają, żebyś je pokonał. Spróbuj też stoczyć się ze stromej góry w wielkiej kuli zwanej zorbą.Pamiętajcie
o rodzicach. Jak już trochę poszalejecie to zagrajcie wspólnie w piłkę nożną, badmintona, siatkówkę lub boule. Zobaczycie spodoba im się.

Ilość atrakcji jaką oferujemy pozwala na zrealizowanie dosłownie każdego pomysłu, a nasze sprawdzone scenariusze mogą być podstawą do stworzenia niepowtarzalnej imprezy, o której Wasi pracownicy długo będą rozmawiać w oczekiwaniu na kolejny raz.

Jeśli myślisz o organizacji imprezy, przedstaw nam Twój pomysł lub zapytaj o nasz i zróbmy to razem. Zadbamy o to by na imprezie Twojej firmy jedynym zmartwieniem było to czy wystarczy Wam sił do końca zabawy.

Imprezy firmowe i grupy mogą skorzystać z atrakcji parku w dowolnym dniu po uprzedniej rezerwacji na:

e-mail: przygoda@adrenalina-park.pl lub pod numerem tel. +48 501 241 213

Adrenalina-Park

55-080 Kąty Wrocławskie

Sokolniki 3A

Telefon kontaktowy: 501 241 213

Obsługa Grup Zorganizowanych

tel kom. +48 501 241 213
Adres e-mail: przygoda@adrenalina-park.pl

Adres e-mail: przygoda@adrenalina-park.pl

http://www.adrenalina-park.pl/

Źródło opisu: http://www.adrenalina-park.pl/
Źródło zdjęć: http://www.adrenalina-park.pl/
Dodane: 2009-06-12 14:20:36 przez Ewelina Gotowiec

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • ewa8
  22 listopada 2012 at 10:23

  Byłam w tym roku z rodzinką i jesteśmy na prawdę zadowoleni. Ceny nie są wygórowane. Skorzystaliśmy z pakietów rodzinnych, które są w bardzo przystępnych cenach. Każdy z nas skorzystał z 5 atrakcji, więc na prawdę warto było. W przyszłym roku na pewno się wybierzemy ponownie.

  Pomocna recenzja
 • ManIa
  3 grudnia 2011 at 20:12

  z chęcią tam pojade;D

  Pomocna recenzja
 • Andrea
  1 maja 2010 at 14:44

  muszę pojechać.

  Pomocna recenzja
 • Meg
  13 marca 2010 at 21:39

  Wcale nie jest drogo. Odwiedziłam wiekszośc parków linowych i ceny w Adrenalina Parku w Sokolnikach są niższe niż gdziekolwiek. To chyba wrażenie, bo jest to jedyne miejsce w tej części Polski, gdzie jest tak duzo atrakcji w jednym miejscu i chcąc skorzystać ze wszystkich mozna zostawić trochę pieniędzy. Dlatego ja dozuje sobie wizyty raz zaliczam parki linowe, innym razem tyrolki innym inne atrakcje

  Pomocna recenzja
 • piotreku6
  5 lutego 2010 at 11:44

  fajne miejsce

  Pomocna recenzja
 • malpik1001
  21 listopada 2009 at 21:08

  fajnie ale drogo

  Pomocna recenzja
 • ewcia150994
  25 września 2009 at 17:40

  fajne i ciekawe miejsca, można się dobrze bawić

  Pomocna recenzja
 • 8adams8
  7 września 2009 at 00:06

  byłem i sie dobrze bawiłem

  Pomocna recenzja
 • Bodzio
  2 sierpnia 2009 at 13:51

  NIE WARTO. Atrakcje watpliwe, ceny olbrzymie Nie polecam bo za ładną stroną www kryje się tylko rozczarowania.

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna