Zaloguj się

Cisna to piękny zakątek w Bieszczadach. Cała gmina położona jest na porośniętych lasami grzbietach górskich. Część obszaru gminy to Bieszczadzki Park Narodowy, reszta to Ciśniańsko – Wetliński Park Krajobrazowy. Bieszczady zachwycają, fascynują, urzekają i przyciągają.

Corocznie zjeżdżają tu turyści spragnieni odpoczynku, kontaktu z dziewiczą przyrodą, widoku wspaniałych krajobrazów. Czekają tu na nich piesze szlaki turystyczne o zróżnicowanym stopniu trudności, ścieżki rowerowe, trasy wspinaczkowe, Bieszczadzka Kolejka Wąskotorowa, wyciągi, i narciarskie trasy zjazdowe zimą.

Środowisko w Cisnej jest ekologicznie czyste, a wodę z kryształowych potoków można pić bez gotowania. Warto zapoznać się z tradycjami regionu i ludowymi obyczajami, odwiedzić muzea przyrodnicze, rezerwaty, przekroczyć przejście graniczne ze Słowacją.

W OW „Perełka” do dyspozycji gości są 34 miejsca w 1, 2 os pokojach i apartamentach z pełnym węzłem sanitarnym (WC, prysznic, umywalka), telewizorami i telefonami oraz 54 miejsca w całorocznych domkach 5-osobowych z łazienkami, telewizorami i lodówkami. Ośrodek posiada rowery, saunę, hydromasaż, siłownię, odkryty basen, plac zabaw, kawiarnię. Na terenie Ośrodka znajduje się bezpłatny parking dla naszych gości.

W ośrodku organizowane są pobyty indywidualne i grupowe. Poza działalności wczasow organizujemy szkolenia, narady, konferencje, pobyty rekreacyjne, bankiety, bale a także wypoczynek dla dzieci i młodzieży.
Konferencje
Organizatorom konferencji i zjazdów oddajemy do dyspozycji salę na 45 miejsc wyposażoną w kompletny sprzęt audiowizualny potrzebny do zorganizowania i prowadzenia spotkań, oraz dostęp do internetu.
Informacje dodatkowe

Ośrodek dysponuje jadalnią na 80 osób, w której można zorganizować imprezę taneczną, bal, bankiet, studniówkę, wesele, chrzciny i inne uroczystości. W „Perełce” Goście mają możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów górskich, sauny, siłowni, hydromasażu, kawiarni, placu sportowego, a latem z odkrytego basenu.

Firma:KPTW Natura Tour Sp. z o. o.
Typ ośrodka:Ośrodki Wypoczynkowe
Telefon:013 468 63 25
Strona www:www.naturatour.pl

Adres:
Cisna 103
38-607 Cisna
Województwo:PODKARPACKIE
Powiat:leski

Źródło opisu: http://espanie.pl/index.php?mod=prezentacja_oferty&id=776&1
Źródło zdjęć: http://espanie.pl/index.php?mod=prezentacja_oferty&id=776&1
Dodane: 2013-01-27 21:40:21 przez haraldin

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna