Zaloguj się

Księgarnia Akademicka w Krakowie Edukacja, Księgarnie

św. Anny 6, Kraków

„Księgarnia Akademicka” została założona w 1992 roku. Spółka, której udziałowcem jest Uniwersytet Jagielloński, działa w środowisku akademickim Krakowa i prowadzi działalność księgarską i wydawniczą w lokalu przy ulicy Św. Anny 6.
Rocznie publikuje kilkadziesiąt tytułów książek i czasopism specjalistycznych, głównie z dziedziny humanistyki, ale również z zakresu prawa, medycyny i ekonomii. Niezależnie od własnej polityki wydawniczej (specjalistyczne serie) świadczymy także usługi wydawnicze z zakresu książki naukowej (do końca 2006 r. ponad tysiąc opublikowanych tytułów).

W ciągu piętnastu lat działalności wokół oficyny powstała grupa współpracowników i przyjaciół – i z tego grona, skupiającego głównie ludzi nauki, płyną pomysły i inspiracje różnych inicjatyw wydawniczych.
Wydawnictwo zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy gwarantują profesjonalną jakość wydawanych publikacji.

Asortyment sprzedawanych w księgarni książek odzwierciedla mozaikę wydawniczą Uniwersytetu Jagiellońskiego (m. in. Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych Universitas, Zakład Wydawniczy Nomos, Musica Iagellonica, Historia Iagellonica, oraz publikacje poszczególnych wydziałów i instytutów uniwersyteckich), a także przedstawia ciekawe propozycje z rynku książki naukowej w kraju.

DZIAŁY WYDAWNICTWA

KSIĘGARNIA AKADEMICKA Sp. z o.o.
Adres: ul. św. Anny 6, 31-008 Kraków,
tel./fax (01…, tel. (012) 422 10 33 w. 1167
e-mail: akademicka@akademicka.pl

Źródło opisu: http://www.akademicka.pl/
Źródło zdjęć: http://www.akademicka.pl/
Dodane: 2009-09-25 14:23:49 przez ogrodnikGordon

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna