Zaloguj się

Cris-21 Sp. z. o. o. Poznań Inne, Inne

Kościelna 56, Poznań

CRIS-21 to zespół ekspertów z zakresu szeroko rozumianego doradztwa gospodarczego, specjalizujący się w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej.

W realizację zadań dla naszych kontrahentów zaangażowani są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania (w tym przede wszystkim bezzwrotnego finansowania dotacyjnego) dla projektów realizowanych przez podmioty sektora prywatnego.

Firma Cris-21 świadczy kompleksowe usługi związane z pozyskaniem funduszy unijnych oraz preferencyjnych pożyczek z UE. Oferujemy klientom pełny zakres pomocy przy ubieganiu się o dofinansowanie oraz przy wdrożeniu projektów. Doradzamy jak starać się o fundusze europejskie, jak prawidłowo wypełnić wnioski unijne, przygotować biznesplan oraz rozliczać otrzymane środki.

Dzięki stworzeniu zespołu specjalistów, posiadających doświadczenie w różnych dziedzinach gospodarki, firma podejmuje się zadań, które stawiają specyficzne wymagania oraz wymuszają poszukiwania nowych sposobów wykorzystywania środków UE.

We wszystkim co robimy staramy wyróżnić się perfekcją tak, aby naszym Klientom dostarczyć rozwiązania cechujące się najwyższą jakością.

Kontakt:

Cris-21 Sp. z. o. o.
ul. Kościelna 56
60-539 Poznań

tel. 61 848 10 38
tel. kom. 606 726 916
e-mail: biuro@cris-21.pl
www: www.cris-21.pl

Źródło opisu: www.cris-21.pl
Źródło zdjęć: www.cris-21.pl
Dodane: 2012-07-27 11:18:36 przez netasystent

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna